Dnešný deň sa niesol v znamení histórie - zúčastnili sme sa tradičnej novozámockej súťaže Poznaj svoje mesto. Veľkú dávku vedomostí, obrovské úsilie a húževnatosť tam predviedli úžasné žiačky 8.A triedy - Barborka Bíziková, Tánička Kalatková a Eli Ožehovská.❤️❤️❤️
Ich svedomitá príprava - desiatky hodín strávených štúdiom dejín nášho mesta, práca s dobovými fotografiami i mapou - im priniesla zaslúžené ovocie a na súťaži získali prekrásne 1. miesto. 🥳🥰❤️ Cesta k víťazstvu nebola ľahká, ale dievčatá ňou kráčali sebavedome a s jasným cieľom. Cítim nesmiernu hrdosť a vďačnosť, pretože pracovať s nimi bolo pre mňa veľkou radosťou a zároveň inšpiráciou. Vedomie, že aj v dnešnej uponáhľanej dobe sú žiaci, ktorí chcú pracovať navyše a reprezentovať našu školu, ma teší.❤️
Srdečne M. Teplanová