• Kategorizácia
  • Pre rodičov a žiakov

Pre zobrazenie Vašich známok, domácich úloh a denného rozvrhu sa prosím prihláste pomocou konta, ktoré ste dostali od našej školy
  • Sme viac ako škola

• 19apr
          • Slávnostné oceňovanie najúspešnejších reprezentantov MESTA

Dňa 17.5. sa konalo slávnostné odovzdávanie ocenení najúspešnejším reprezentantom  MESTA NOVÉ ZÁMKY za rok 2023.

Medzi nimi boli i žiaci  a kolegovia našej školy, ktorí si ocenenie prevzali z rúk primátora mesta.

1.Kolektív žiakovNemeckí divadelníci z Hradnej I: Alex Halás, Hana Sedmáková, Hana Gáliková, Veronika Benczeová, Sofia Czuczorová, Daniel Hegedüs, Erik Kostoláni, Jakub Kurucz, Patrik Mrváň, Dominik Remiáš,  Melany Strhanová, Dominik Žikavský a Laura Vargová  - za 1. miesto v celoslovenskom kole súťaže Jazykový kvet – dráma v nemeckom jazyku – prevzatá tvorba. Divadlo nacvičila Mgr. Mária Žikavská Jesenáková s technickou podporou Mgr. Tünde Valachovej.

2.Laura Tlčinová za 2. miesto v celoštátnom  finále súťaže Jazykový kvet- v prednese španielskej prózy.  Pripravovala ju p. uč. Vanesa Kosztolányiová.

3.Kolektív žiakov – Nemeckí divadelníci z Hradnej II: Valentína Vassová, Lukáš Oboňa, Sophie Hofferíková, Jana Drgová, Linda Harišová, Martin Lubušky, Adela Tóthová, Saskia Jung, Viktória Csomorová, Leona Kočkovičová, Leo Horváth za 1. miesto v celoslovenskom kole súťaže Jazykový kvet – nemecká dráma – vlastná tvorba. Divadlo nacvičila Mgr. Mária Žikavská Jesenáková s technickou podporou Tünde Valachovej.

4.Divadelníci zo 4.A (bývalej) – kolektív žiakov: Karolína Cagáňová, Katarína Gergelyová, Marko Motúz, Veronika Parmová, Lara Prítyi, Dávid Rogozán, Lea Slobodníková, Zoe Surová, Barbora Šurániová, Sofia Ester Vargová

Divadlo nacvičila Mgr. Tünde Valachová s tanečnou podporou Mirky Antalecz.

5.The Showstoppers – kolektív žiakov 9.B (bývalej): Bahíková Alexandra, Čičmanová Simona, Bólya Andrej, Kukan Matúš, Kolláriková Ivica, Kádárová Emma, Keresztesová Miriam, Mrenová Veronika, Csomorová Viktória, Liptáková Michelle, Földingová Vivien, Šrámková Viktória, Szombatová Laura, Szabó Sebastián, Žuffa Samuel Klement, Városiová Vanesa. Divadlo nacvičila  Mgr. Orsolya Matejčuk.

Oceneným blahoželám a ďakujem za vzornú reprezentáciu školy, mesta i kraja.

M. Bystrická

• 18apr
          • DEŇ NARCISOV

Aj tento rok sa naša škola zapojila do celoslovenskej zbierky  DEŇ NARCISOV.Symbolom tohto dňa je žltý narcis – kvietok jari a nádeje, ktorý si ľudia pripínajú na svoj odev. Krásne slnečné počasie nám prialo a tak sme plné elánu vyrazili do ulíc mesta s pokladničkami, do ktorých mal každý možnosť vhodiť ľubovoľný príspevok. Aj takýmto spôsobom sme sa snažili pomôcť všetkým onkologickým pacientom a ich rodinám.

Za každý dobrovoľný príspevok veľmi pekne ĎAKUJEME!

Mgr. Hnátová, Mgr. Pintérová a žiačky z deviateho ročníka

• 16apr
          • DEŇ NARCISOV

Dňa 18.04.2024 (štvrtok) sa na našej škole uskutoční verejno-prospešná zbierka Ligy proti rakovine - Deň narcisov. Prispieť do tejto zbierky môžu žiaci dobrovoľným príspevkom, dobrovoľníčky navštívia každú triedu.  Ďakujeme za Váš príspevok.

Mgr. Pintérová, Mgr. Hnátová

• 14apr
          • Rovesnícke vzdelávanie

Dnes sa na geografii Tomi Bajnok z 5.C stal na chvíľu učiteľom a porozprával žiakom z piateho ročníka o vysokej zveri. Keďže sme na posledných hodinách preberali listnaté a zmiešané lesy a Tomi sa vyzná v poľovníctve, vedel žiakom odpovedať na rôzne otázky. A že ich teda bolo! Napríklad: Ako rozoznáme daniela od jeleňa? Ako zistíme vek podľa parožia? Čo sú to jelene v lyku? Ako sa poľovníci starajú o les? A pod. Tomi bol vo vysvetľovaní perfektný a rovesníci boli tiež nadšení. Hodina uplynula ako voda a my sme sa opäť všetci dozvedeli niečo nové 🦌🦆🐗🐺🌳🌲.

Radka S.

• 19mar
      • 10apr
          • Malý futbal

Včerajšie športové dopoludnie patrilo žiakom 5. a 6.ročníka, ktorí si boli zmerať sily v malom futbale.
            Konkurencia bola silná, avšak postup nám unikol len o 1 bod. Chlapcom ďakujem za vzornú reprezentáciu školy.

p.uč. Ondrejíková

• Piatok19. 4. 2024

• Jedálny lístok

• Piatok19. 04.
      • Polievka karfiolová so zeleninou (200/220/250)
        Karbonátok vyprážaný (75/95/115)
        Zemiakové pyré II. (195/240/295)
        Zeleninová obloha - uhorky šalátové, biela reďkovka, jarná cibuľka
        Čaj ovocný s medom a citrónom (200/200/250)
    • Napíšte nám

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom štúdia na našej škole, napíšte nám správu prostredníctvom tohto formulára. Na vaše otázky radi odpovieme.
      komunikujem so serverom, počkajte, prosím