Naši žiaci sa zúčastnili okresného kola vo vybíjanej chlapcov 5.–7. ročníka, kde predviedli výborné športové výkony, bojovnosť a tímového ducha. Po napínavých zápasoch sa im podarilo vybojovať krásne 2. miesto, za čo im patrí veľká pochvala a poďakovanie za vzornú reprezentáciu školy.
Školu reprezentovali: Adam Vizy, Adam Bresťák, Alex Janček, Maxim Hadina, Jozef Heka, Matej Horváth, Erik Lipták, Nguyen Ba Hoang Phuc, Tibor Procházka, Samuel Rosenberg, Karol Schneider a Dávid Szabó.
Chlapcom srdečne blahoželáme k dosiahnutému úspechu a ďakujeme za reprezentáciu školy.
p.uč. Ondrejíková