• 🌞Anglicko-tanečný tábor🌞 - 1.deň

• Prvý deň tábora sme začali s veľkým nadšením. Ochutnali sme výborné raňajky a zahrali sme sa zoznamovacie hry v sade. Ani sme si nevydýchli a čakali nás tanečno-anglické workshopy, kde sme sa príjemne zabavili a niečo nové naučili. Po chutnom obede sme si zdobili táborové tričká. 🎨

Veľmi sa tešíme na zajtra, opäť nás čaká skvelý deň v tábore🤩.

Mirka, Katka, Žofka

• 🌞Letný tábor🌞2.turnus - 1.deň

• Dnešný deň sme strávili v Kolárove, kde sa nachádza jedinečná národná kultúrna pamiatka - plávajúci vodný mlyn - posledný na Slovensku. K mlynu vedie najdlhší celodrevený zastrešený most v Európe. V areáli mlyna sa nachádza skanzen ľudovej kultúry a Múzeum vodného mlynárstva. Deti si prehliadku spestrili krátkou túrou po hrádzi popri mlyne, športovými hrami a oddychom v areáli. Ďakujeme naším kuchárkam za skvelý obed, ktorý deťom veľmi chutil. Deťom sa tento deň veľmi páčil a odniesli si z neho kopec zážitkov.

asistentky Bajzíková, Urbanová

• 🌞Letný tábor🌞1.turnus - 5.deň

• Posledný deň letného tábora sme strávili naozaj znamenite. Doobeda sme navštívili Múzeum Jána Thaina v Nových Zámkoch. Dozvedeli sme sa opäť niečo nové a videli kus našej histórie.Zaujala nás expozícia Treťohorné more a pamätná izba jazykovedca A.Bernoláka. Čakali na nás aj tvorivé diela - včelie úle.

Po chutnom obede k nám zavítali tanečnice z Ghetto Art Complex pod vedením Lucky Kociskej. Naučili sme sa nové tanečné kroky. Na záver sme si vyhodnotili tábor a dostali sme sladkú odmenu.

V pondelok sa tešíme na druhý turnus nášho tábora, kde na nás čakajú ďalšie zaujímavé aktivity.

p.uč. Hofferíková a p.uč. Benczeová

• 🌞Letný tábor🌞1.turnus - 4.deň

• Dnešný magický dátum sme prežili v znamení histórie a hier. S deťmi sme sa vydali spoznať minulosť Nitrianskeho hradu, prezreli sme si zákutia biskupskej Katedrály sv. Emeráma, kde sú uložené i relikvie sv. Cyrila a z hradnej veže sme mali Nitru a jej okolie ako na dlani. Po prezretí písomných i hmotných klenotov v Diecéznom múzeu sme sa presunuli do mestského parku Sihoť, kde mali deti priestor na hry a sladké občerstvenie. Počasie nám prialo a všetci sme sa vrátili spokojní, príjemne unavení a plní nových zážitkov i vedomostí. Už sa tešíme sa veľkolepé ukončenie prvého týždňa!

p.u. Kriváneková, Laczková, Sádovská

• 🌞Letný tábor🌞1.turnus - 3.deň

• Dnes sme so žiakmi navštívili Regionálne osvetové stredisko, kde sme mali možnosť vyrobiť si z vŕbového prútia náramky a náhrdelníky. Pod vedením lektora si deti vyrobili naozaj krásne kúsky a nezabudli aj na členov svojej rodiny 😊 Po výbornom sladkom obede sme si ešte vyrobili korunky a chlapci nám na pamiatku vytvorili mandalu priateľstva. Po tvorivej činnosti sme sa venovali športovým aktivitám. Dnešný deň bol venovaný kreativite a oddychu. Zajtra pokračujeme výletom, na ktorý sa už všetci veľmi tešíme ❤️

p.uč. Bršelová a Liptáková

• 🌞Letný tábor🌞1.turnus - 2.deň

• Dnes sme so žiakmi navštívili Slovenskú ústrednú hvezdáreň, kde sme získali informácie z vedy, techniky, výskumu a vývoja v oblasti astronómie. Deťom sa výlet veľmi páčil a odniesli si množstvo suvenírov. Po výdatnom a chutnom obede, sme sa osviežili prechádzkou a zmrzlinou. Poslednou a najlepšou našou aktivitou bolo vodné šantenie. Deti sa mohli ovlažiť striekajúcou chobotnicou, vodnými pištoľami a napokon si aj zasúťažiť. Dnešný deň sme si naozaj všetci užili a tešíme sa na ďalšie prekvapenie v tábore.

p.uč. Liptáková a Micsinaiová

• 🌞Letný tábor🌞1.turnus - 1.deň

• Prvý deň v tábore sme začali zoznamovacími hrami. Po výdatných raňajkách sme navštívili Gazdovský dvor v Branove. Pozreli sme si domáce zvieratká, uškriekaného papagája a s radosťou sme sa previezli po okolí. Na obed nás čakala opekačka. Poobede sme si zahrali loptové hry a vyrobili táborový plagát. Už teraz sa tešíme na ďalší deň v tábore.😀